Film Počátek

Sledovat film
Počátek
online

Přehrajte si film Počátek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1389 filmů a 131 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Uznávaný režisér Christopher Nolan natočil mezinárodně obsazený sci-fi akční snímek "Počátek", který vás zavede nejen na různá místa na světě ale také do intimního a nekonečného světa snů. Dom Cobb je zkušený zloděj, absolutní špička v nebezpečném umění extrakce: krádeže cenných tajemství z hloubi podvědomí během snění, kdy je mysl nejzranitelnější. Cobbova vzácná schopnost z něj učinila vyhledávaného hráče v zákeřném světě korporátní špionáže, ale také z něj udělala uprchlíka a stála ho všechno, co kdy miloval. Teď dostane Cobb šanci na vykoupení. Jedna poslední akce mu může vrátit normální život, ale jen pokud se mu podaří provést nemožné - počátek. Místo dokonalé krádeže musí Cobb a jeho tým specialistů zvrátit běh věcí. Jejich úkolem není myšlenku ukrást, ale vnuknout ji. Pokud uspějí, půjde o dokonalý zločin. Ale sebepečlivější plánování a odborná znalost je nemůže připravit na nebezpečného nepřítele, který nejspíš předvídá každý jejich krok. Nepřítel, kterého mohl čekat jen Cobb. Toto léto bude vaše mysl místem činu.

Žánr: Akční, Drama, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie: Christopher Nolan
Hrají a postavy: Leonardo DiCaprio (Cobb), Joseph Gordon-Levitt (Arthur), Ellen Pageová (Ariadne), Tom Hardy (Eames), Ken Watanabe (Saito), Dileep Rao (Yusef)
Scénář: Christopher Nolan
Země: USA, Velká Británie
Rok výroby: 2010
Hodnocení: 87 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko