Sledovat film Ošetřovatel online

Přehrajte si film Ošetřovatel online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Ošetřovatel online
Žánr:
komedie, rodinný, romantický
Režie:
Frank Coraci
Hrají:
Kevin James (Griffin Keyes (Bohdan Tůma)), Rosario Dawsonová (Kate (Zuzana Ďurdinová)), Leslie Bibbová (Stephanie), Ken Jeong (Venom), Donnie Wahlberg (Shane), Joe Rogan (Gale (Martin Stránský))
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Když chceš sbalit holku, nenech si radit od zvířat!

Zvířata ve Franklin Park Zoo zbožňují svého laskavého ošetřovatele Griffina Keyese. Griffin, kterému je příjemněji ve společnosti lva než ve společnosti ženy, usoudí, že jedinou jeho možností, jak najít dívku svých snů, je odejít ze zoo a najít si zajímavější práci. Zvířata se v záchvatu paniky rozhodnou porušit svá prastará pravidla mlčení a odhalí své největší tajemství: umí mluvit! Aby Griffina přiměla zůstat, rozhodnou se mu udělit lekce seznamování a dvoření - ve zvířecím stylu.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
Prima MAX

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.