Sledovat film Addamsova rodina online

Přehrajte si film Addamsova rodina online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1051 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, rodinný Addamsova rodina na !
  Trailer k filmu Addamsova rodina   Sledovat Addamsova rodina online
Žánr:
komedie, rodinný
Režie:
Barry Sonnenfeld
Hrají a postavy:
Anjelica Hustonová (Morticia Addamsová), Raul Julia (Gomez Addams), Christopher Lloyd (Strýc Fester Addams), Elizabeth Wilsonová (Abigail Cravenová), Christina Ricciová (Wednesday Addamsová), Judith Malinaová (Babička)
Země:
USA
Rok výroby:
1991
Popis:
Bizarní příhody bizarní rodiny. Strašidelná komedie pro celou rodinu.

Rodina Addamsových žije šťastně ve svém osamělém domě nad městem. Otec Gomez stále ještě miluje démonicky krásnou Morticii. Radost ze života mu kalí jen vzpomínka na staršího bratra Festera, který před pětadvaceti lety utekl z domova. Morticie, Gomez a jejich dvě malé děti Wednesday a Pugsley mají ku pomoci frankensteinovského sluhu Lurcha a živou ruku jménem Věc. V kuchyni kraluje nad čarodějnickými pokrmy tlustá babička. Do toho všeho se zjeví údajný strýček Fester, který je chce připravit o majetek. Taková je tedy rodina roztomilých monster ve filmu, čerpajícího především z oblíbeného comicsu Charlese Addamse a z neméně oblíbených televizních seriálů. Snímek Barryho Sonnenfelda zároveň paroduje vážně míněné hrůzostrašné horrory.
Hodnocení:
70 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski