Film V podstatě jsme normální

Sledovat film
V podstatě jsme normální
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Kariéra otce Nováka se vyvíjí slibně: právě byl povýšen na vedoucího oddělení. Také manželka a dcery se snaží, aby prestiž rodiny rostla...
Volné pokračování komedie Pátek není svátek, která dále sleduje osudy rodiny Nováků. Ambiciózní paní Nováková, které se líbí život určitých vrstev, pro které jsou rozhodujícím měřidlem peníze a majetek, přinutí svého neprůbojného manžela k několika akcím, které jsou na hranici zákona. Vzestup rodiny po společenském žebříčku však končí nezadržitelným pádem, který naštěstí přijde včas. Na rozdíl od své ženy se cítí Karel Novák ve světě podvodníků různého kalibru nesvůj, a tak není divu, že po důkladném ponaučení se rozhodne vzít rodinné záležitosti do svých rukou.

Žánr: Komedie
Režie: Otakar Fuka
Hrají a postavy: Svatopluk Beneš (Hans (Ondřej Brzobohatý)), Vlastimil Fišar (Dr. Siska), Petr Kostka (Novák), Pavel Vondruška (Constable)
Scénář: Otakar Fuka, Jiří Just
Země: Československo
Rok výroby: 1981
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko