Sledovat film Dovolená s Andělem online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Dovolená s Andělem
  Trailer k filmu Dovolená s Andělem   Sledovat 1532 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Gustav Anděl), Josef Kemr (Vyhlídka), František Dibarbora, Jana Dítětová (Paní Pavlátová), Josef Pehr (Vašek), Vladimír Ráž (Pavlát)
Scénář:
Jaroslav Mottl, Bořivoj Zeman, Josef Neuberg, František Vlček
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Mrzoutský revizor J. Marvan se jede poprvé odborářsky zotavovat. To se mají rekreanti na co těšit.

Přísný a věčně nespokojený bručoun dostane poukaz na letní rekreaci ROH. Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jezerka spolu s dalšími zasloužilými pracovníky. Děj úsměvného příběhu, kde se vše točí nejen kolem Andělovy nechuti ke všem a všemu, zejména pak k jakýmkoli společenským zábavám rekreantů, ale také rekonstrukce dětské školky, do níž se rekreanti tajně pustí, aby pomohli zoufalé paní učitelce a dětičkám bez střechy nad hlavou, jistě není třeba blíže představovat. Vždyť podle výsledků ankety Hrdina filmového úsměvu se revizor Anděl v podání Jaroslava Marvana stal nejoblíbenější a neúspěšnější postavou v historii české filmové komedie.
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko