Sledovat film Dovolená s Andělem online

Přehrajte si film Dovolená s Andělem online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Dovolená s Andělem na CS Film!
  Trailer k filmu Dovolená s Andělem   Sledovat Dovolená s Andělem online
Žánr:
komedie
Režie:
Bořivoj Zeman
Hrají a postavy:
Jaroslav Marvan (Gustav Anděl), Josef Kemr (Vyhlídka), František Dibarbora, Jana Dítětová (Paní Pavlátová), Josef Pehr (Vašek), Vladimír Ráž (Pavlát)
Země:
Československo
Rok výroby:
1952
Popis:
Mrzoutský revizor J. Marvan se jede poprvé odborářsky zotavovat. To se mají rekreanti na co těšit.

Přísný a věčně nespokojený bručoun dostane poukaz na letní rekreaci ROH. Nejprve ho odmítne, ale nakonec se přece jen rozhodne poukazu využít a strávit čtrnáct dnů v odborářské zotavovně Jezerka spolu s dalšími zasloužilými pracovníky. Děj úsměvného příběhu, kde se vše točí nejen kolem Andělovy nechuti ke všem a všemu, zejména pak k jakýmkoli společenským zábavám rekreantů, ale také rekonstrukce dětské školky, do níž se rekreanti tajně pustí, aby pomohli zoufalé paní učitelce a dětičkám bez střechy nad hlavou, jistě není třeba blíže představovat. Vždyť podle výsledků ankety Hrdina filmového úsměvu se revizor Anděl v podání Jaroslava Marvana stal nejoblíbenější a neúspěšnější postavou v historii české filmové komedie.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski