Sledovat film Ghost Rider 2: Duch pomsty online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Ghost Rider 2: Duch pomsty
  Trailer k filmu Ghost Rider 2: Duch pomsty   Sledovat 1529 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Fantasy, Thriller
Režie:
Mark Neveldine, Brian Taylor
Hrají a postavy:
Nicolas Cage (Ghost Rider), Violante Placidová (Nadya), Ciarán Hinds (Roarke), Idris Elba (Moreau), Johnny Whitworth (Ray Carrigan), Fergus Riordan (Danny)
Scénář:
Scott M. Gimple, Seth Hoffman, David S. Goyer
Země:
USA, Spojené arabské emiráty
Rok výroby:
2011
Popis:
Johnny Blaze se vrací v pokračování světově úspěšného hitu Ghost Rider z roku 2007. Johnny, který stále bojuje se svou kletbou ďáblova lovce, se skrývá na vzdáleném místě ve východní Evropě, když si ho najmou, aby zachránil mladého chlapce před ďáblem. Johnny přijmá s příslibem, že bude zbaven své kletby. Chlapec je zachráněn, Johny ze sebe sundá cejch ohnivého jezdce. Ďábel se ale nevzdává a boj začíná.
Hodnocení:
44 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko