Sledovat film
Ghost Rider 2: Duch pomsty
online

Film Ghost Rider 2: Duch pomsty
  Trailer  k filmu Ghost Rider 2: Duch pomsty
Přehrajte si film Ghost Rider 2: Duch pomsty HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 515 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Ghost Rider 2: Duch pomsty

Johnny Blaze se vrací v pokračování světově úspěšného hitu Ghost Rider z roku 2007. Johnny, který stále bojuje se svou kletbou ďáblova lovce, se skrývá na vzdáleném místě ve východní Evropě, když si ho najmou, aby zachránil mladého chlapce před ďáblem. Johnny přijmá s příslibem, že bude zbaven své kletby. Chlapec je zachráněn, Johny ze sebe sundá cejch ohnivého jezdce. Ďábel se ale nevzdává a boj začíná.

Originální název:

Ghost Rider: Spirit of Vengeance

Hrají a postavy: Nicolas Cage (Ghost Rider), Violante Placidová (Nadya), Ciarán Hinds (Roarke), Idris Elba (Moreau), Johnny Whitworth (Ray Carrigan), Fergus Riordan (Danny)
Rok výroby: 2011
Hodnocení: 43 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Premium 31.1.2024 19:25

Recenze filmu Ghost Rider 2: Duch pomsty:

Naozaj som sa tešila na dvojku Ghost Ridera, nakoľko som viac-mene fanúšička prvej časti. A verte mi, i keď dosť nedobre hodnotená, oproti tomuto je to klenot! Prvé, čo ma znechutilo, bol fakt, že sa vlastne nejedná o pokračovanie, ale o akúsi snahu o reboot - vlastne poprekrucovali príbeh ako taký, jediné pojítko je meno Blazea. Čo ale porobili so samotným Ghost Riderom, na to sa nedá pozerať. Fešácky výzor zmizol, namiesto toho je tu nejaká osmolovaná čierna sranda s pohybmi posadnutého. Nevraviac o tom, že samotný penance stare som nejako ani nezaregistrovala. Čo sa týka obsadenia, diabol ala Ciarán Hinds vyznel skôr smiešne a slabo, než diabolsky, Placido taktiež veľa vody nenamútila, no a zvyšok na zaplakanie. Príbeh klišoidný, nemastný neslasný, ale najhoršie bolo to prevedenie a samotný scenár, ktorý mi drásal nervy celých 95 min. Proste celé zle, 2 hviezdy dávam len z úcty voči Ghost Riderovi, postave ako takej, a jedinej záležitosti, ktorá sa mi páčila, a to premena Ghost Riderových dopravných prostriedkov na jeho obraz. Škoda škoda.
40% KIKA12345678
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina