Sledovat film
Hartova válka
online

Film Hartova válka
  Trailer k filmu Hartova válka Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Za odvahu, za čest.
Blíží se Vánoce roku 1944. Mladý americký nadporučík, v civilu student práv Thomas Hart, se sice účastní války, jenže díky otci-senátorovi má zajištěno klidné místo řidiče ve štábním praporu v Belgii. Jedina běžná jízda lesem však stačí k tomu, aby z bezpečí frontového týla padl do německého zajetí. Po řadě útrap se ocitne v zajateckém táboře spolu s dalšími Američany. Pro většinu z nich válka skončila, pro Thomase Harta teprve začíná. Nejvyšším důstojníkem mezi americkými vojáky je totiž mlčenlivý plukovník McNamara, který od první chvíle proti Hartovi něco má. Mladík začne odhalovat pravdu, až když mezi vojáky dojde k vraždě...

Žánr: Drama, Válečný
Režie: Gregory Hoblit
Hrají a postavy: Bruce Willis (Velitel William A. McNamara), Colin Farrell (Poručík Thomas W. Hart), Terrence Dashon Howard (Poručík Lincoln A. Scott), Terrence Howard (Lt. Lincoln A. Scott), Cole Hauser (Seržant Vic W. Bedford), Marcel Iures (Velitel Werner Visser)
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 25.6.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська