Sledovat film
Bobule
online

Film Bobule
  Trailer  k filmu Bobule
Přehrajte si film Bobule HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 309 filmů a 153 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Letní melancholická komedie o dvou kamarádech, kteří pochopí, že nejen u moře se dá prožít fantastická dovolená.
Letní komedie, která nás zavede na moravské vinice, je příběhem dvou kamarádů Honzy a Jirky. Honza je typický městský floutek. Jeho kámoš Jirka je podvodníček, který moc rozumu nepobral, ale má jednu skvělou vlastnost. Umí geniálně oblbnout ženský. Právě toho oba využívají při svých podvodech. Kšeftují s byty, auty a vůbec se vším, co se právě namane. Jednoho dne se Honza dozví, že jeho moravský děda, kterého dlouho neviděl, je vážně nemocný. Tato zpráva vytrhne Honzu ze zajetých kolejí a rozhodne se splnit dědovi jeho životní sen. Zajistí mu dovolenou snů a aniž to tuší, splní si tím i svůj sen. Najde to, co dlouho hledal a po čem toužil.

Žánr: Komedie
Režie: Tomáš Bařina
Hrají a postavy: Kryštof Hádek (Honza), Lukáš Langmajer (Jirka), Lubomír Lipský (děda), Tereza Ramba (Klárka), Václav Postránecký (Michalica), Marian Roden (František)
Rok výroby: 2008
Hodnocení: 65 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox Stars 30.11.2023 20:00
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina