Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 123 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
M:I-2 / Mission: Impossible II
  Trailer k pořadu M:I-2 / Mission: Impossible II   Sledovat 1530 filmů a 123 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Thriller
Režie:
John Woo
Hrají a postavy:
Tom Cruise (Ethan Hunt), Dougray Scott (Sean Ambrose), Thandie Newtonová (Nyah Nordoff-Hallová), Ving Rhames (Luther Stickell), Richard Roxburgh (Hugh Stamp), John Polson (Billy Baird)
Scénář:
Robert Towne, Brannon Braga, Bruce Geller, Ronald D. Moore
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2000
Popis:
Další nesplnitelná mise, na níž se vydává agent Ethan Hunt, se tentokrát točí kolem smrtícího viru a akcií farmaceutické firmy.

Zvláštní agent Ethan Hunt je pověřen novým úkolem. Právě vyvinutý preparát, který může vážně ohrozit lidstvo, se ocitl v nepravých rukou Huntova někdejšího kolegy Seana. Ten se dal na cestu zločinu a terorismu a patří k nejobávanějším. Počítačového génia Luthera Ethan ke spolupráci přemlouvat nemusí, stál mu vždycky po boku, ale potřebuje na svoji stranu získat půvabnou Nyah, povoláním mimořádně zručnou zlodějku. Ještě nedávno byla Seanovou milenkou a má tedy šanci znovu získat jeho důvěru. Tentokrát ovšem s nasazením života a za cenu milostného vztahu k Ethanovi. Sean je skutečně tvrdý a neústupný protivník.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko