Sledovat film
Láska na hlídání
online

Film Láska na hlídání
  Trailer k filmu Láska na hlídání Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Dívka, která vždycky vyčnívala, konečně má získává šanci zapadnout.
Před dávnými časy ... chodila po světě dívka jménem Samantha. Měla všechno, co si jen mohla přát a bydlela ve velkém bílém domě .. V Bílém domě ... Katie Holmesová v roli Samanthy představuje mladou dívku, jejímž jediným snem je chodit do normální školy a vyhnout se vlivu svých rodičů. V cestě stojí jediná překážka. Její otec je prezidentem Spojených států amerických! Samanthu ale nemůže nic zastavit. Sledována tajnými službami a pod neustálým dohledem médií potkává - a šíleně se zamilovává - do sympatického vysokoškolského studenta ..., který ale žije dvojím životem.

Žánr: Komedie, Romantický
Režie: Forest Whitaker
Hrají a postavy: Katie Holmesová (Samantha Mackenzieová), Marc Blucas (James Lansome), Amerie Rogersová (Mia Thompsonová), Amerie Rogers (Mia Thompson), Michael Keaton (President Mackenzie), Margaret Colinová (Melanie Mackenzieová)
Země: USA
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 51 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 19.8.2022 14:20
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko