Film Nádech pro lásku

Sledovat film
Nádech pro lásku
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 132 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Láska mu dala sílu žít.
Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni ale Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické. Víc než cokoliv jiného, touží Robin po světě bez nemocničního lůžka. Diana se rozhodne za něj bojovat a splnit mu jeho přání za každou cenu. Přes odpor doktorů odváží Robina z nemocnice. Láska mladých manželů je mnohem silnější než nepřízeň osudu. Rozhodnou se nepřežívat, ale žít naplno s každým nádechem. Začnou cestovat po světě a jejich odvaha, humor a vášeň mění životy dalším lidem.

Žánr: Životopisný, Drama, Romantický
Režie: Andy Serkis
Hrají a postavy: Diana Riggová (Lady Neville), Claire Foy (Diana Cavendish), Andrew Garfield (Robin Cavendish), Dean-Charles Chapman (Jonathan), Edward Speleers (Colin Campbell), Tom Hollander (David Blacker)
Scénář: William Nicholson
Země: Velká Británie
Rok výroby: 2017
Hodnocení: 72 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko