Sledovat film Nádech pro lásku online

Přehrajte si film Nádech pro lásku online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1173 filmů a 110 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Nádech pro lásku
  Trailer k filmu Nádech pro lásku   Sledovat Nádech pro lásku online
Žánr:
Životopisný, Drama, Romantický
Režie:
Andy Serkis
Hrají a postavy:
Diana Riggová (Lady Neville), Claire Foy (Diana Cavendish), Andrew Garfield (Robin Cavendish), Dean-Charles Chapman (Jonathan), Edward Speleers (Colin Campbell), Tom Hollander (David Blacker)
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2017
Popis:
Láska mu dala sílu žít.

Robin Cavendish a jeho manželka Diana jsou okouzlující mladý pár. Oba milují cestování a dobrodružství. Během pobytu v Keni ale Robin ochrne a prognózy lékařů nejsou příliš optimistické. Víc než cokoliv jiného, touží Robin po světě bez nemocničního lůžka. Diana se rozhodne za něj bojovat a splnit mu jeho přání za každou cenu. Přes odpor doktorů odváží Robina z nemocnice. Láska mladých manželů je mnohem silnější než nepřízeň osudu. Rozhodnou se nepřežívat, ale žít naplno s každým nádechem. Začnou cestovat po světě a jejich odvaha, humor a vášeň mění životy dalším lidem.
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 110 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski