Sledovat film
After: Tajemství
online

Film After: Tajemství
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 144 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Po konci Univerzity má Tessa možnost získat práci svých snů, která ale znamená stěhování přes půl Ameriky, zatímco Hardin si maloval, že by se společně mohli přestěhovat do Londýna. Přesto se zdá, že jsou nerozluční, že jim u nohou leží celý svět. Rozdělit je ale může Hardinova žárlivost, divoké chování a jeho talent Tessu opakovaně zraňovat. Jak dlouho dokáže Tessa vydržet koloběh žhavých vyznání, ošklivých scén a následných odpouštění? Do jejich složité situace navíc vstoupí nečekaný návrat Tessina otce a šokující odhalení ze strany Hardinovy rodiny.

Žánr: Drama, Romantický
Režie: Castille Landon
Hrají a postavy: Josephine Langford (Tessa), Arielle Kebbelová (Kimberly), Hero Fiennes-Tiffin (Hardin Scott), Mira Sorvinová (Carol Young), Louise Lombardová (Trish Daniels), Stephen Moyer
Země: USA
Rok výroby: 2021
Hodnocení: 46 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 10.10.2022 00:30
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська