Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Banshee
  Sledovat 1694 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Greg Yaitanes
Hrají a postavy:
Antony Starr (Lucas Hood), Ivana Milicevicová (Carrie Hopewell), Ulrich Thomsen (Kai Proctor), Frankie Faison (Sugar Bates), Hoon Lee (Job), Rus Blackwell (Gordon Hopewell)
Scénář:
Jonathan Tropper, David Schickler
Země:
USA
Rok výroby:
2013-2016
Popis:
Malé město. Velká tajemství.

Seriál nás zavádí do amišského městečka Banshee v Pennyslvanii. Bývalý zločinec je propuštěn z vězení, poté co tam strávil dlouhých 15 let za krádež diamantů od ukrajinského gangstera zvaného Mr. Rabbit. Vydává se do Banshee hledat přítelkyni Anastasiu, svého někdejšího komplice. Anastasia se zde snaží žít co nejnápadněji. Vystupuje pod smyšlenou identitou jako Carrie Hopewellová, je vdaná za místního prokurátora a má dvě děti. Aby dosáhl svých zájmů, rozhodne se hlavní protagonista převzít totožnost zavražděného šerifa Lucase Hooda. Banshee ale není zrovna idylické místo k životu. Je prolezlé korupcí a vládne zde místní mafiánský boss Kai Proctor. S pomocí bývalého boxera Sugara Batese, nyní barmana se zde nový muž zákona snaží nastolit jistou míru spravedlnost a dokonce se mu to i podaří. Jenže Lucas má stále chuť loupit, a to jeho i Carrie svádí na nebezpečnou cestu pokrytectví, kterou zkříží starý známý Mr. Rabbit...
Hodnocení:
83 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko