Přehrajte si Zodiac online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Zodiac
  Trailer k pořadu Zodiac   Sledovat Zodiac online
Žánr:
Drama, Krimi, Thriller
Režie:
David Fincher
Hrají a postavy:
Jake Gyllenhaal (Robert Graysmith), Mark Ruffalo (Dave Toschi), Anthony Edwards (Bill Armstrong), Rhonda Marie Alstonová (Letuška), Robert Downey Jr. (Paul Avery), Brian Cox (Melvin Belli)
Scénář:
James Vanderbilt, Robert Graysmith
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Je více způsobů jak zemřít v rukou vraha ...

Příběh filmu vychází ze skutečných událostí a vypráví o masovém vrahovi, který po několik desetiletí děsil obyvatele San Francisca a zavaloval úřady čtyř soudních okrsků svými šiframi a dopisy. Dopadení Zodiaca se pro skupinu čtyř policistů stalo posedlostí, která z nich udělala tvory naprosto nepodobné sobě samým. Jejich životy byly kvůli nekonečnému přívalu dalších a dalších stop naprosto v troskách. Zodiac vypráví o řádění šílence, který nebyl nikdy dopaden a který držel celý národ v osidlech strachu. Počet mrtvých, kteří byli usmrceni jeho rukou už asi nikdy nezjistíme. Jedno je však jisté : mezi jeho oběti patří i ti, kteří přežili ...
Hodnocení:
76 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko