Film Rodičovský manuál

Sledovat film
Rodičovský manuál
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Artie a Diane jsou prarodiče ze staré školy. Když je jejich věčně zaměstnaná dcera požádá, aby se postarali o její děti, nečeká je snadný úkol. Ani chvilku si neodpočinou a šílenství doroste vrcholu ve chvíli, kdy Artie pochopí, že si děti prostřednictvím moderních technologií řídí celou domácnost po svém. Nakonec je ale Artie přelstí a dokáže nemožné - dá celou rodinu znovu dohromady!

Žánr: Komedie
Režie: Andy Fickman
Hrají a postavy: Billy Crystal (Artie Decker), Bette Midlerová (Diane Deckerová), Marisa Tomeiová (Alice Simmonsová), Tom Everett Scott (Phil Simmons), Bailee Madisonová (Harper Simmonsová), Joshua Rush (Turner Simmons)
Scénář: Joe Syracuse, Lisa Addario
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 61 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko