Sledovat film
Faunovo velmi pozdní odpoledne
online

Film Faunovo velmi pozdní odpoledne
  Trailer k filmu Faunovo velmi pozdní odpoledne Trailer
Přehrajte si film Faunovo velmi pozdní odpoledne HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 520 filmů a 144 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu

Komedie na motivy povídky Jiřího Brdečky o tom, že všechno se stihnout nedá.
Karel má všechny špatné vlastnosti, které mohou ženy na mužích najít. Je sobecký, ješitný, samolibý, zbabělý a poněkud infantilní, slaboch a snob, který chce jen brát, není schopen skutečného citu a ženy pouze zneužívá, lhostejný k tomu, co cítí. Jediné, čeho se děsí, je stáří, a snad proto se snaží urvat, co ještě jde, a bezhlavě se vrhá do každého potenciálního milostného dobrodružství. Teprve díky řadě neúspěchů a hořkých proher, kdy je jediným výsledkem jeho milostných pokusů výsměch, si začne uvědomovat, jak marné a bláhové je jeho počínání, jak marný, prázdný a zbytečný byl jeho život.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Leoš Suchařípa (Faun), Libuše Pospíšilová (Séfka), Vlasta Spicnerová (Vlasta), Jiří Hálek (Josef Faunův přítel), Ivan dr. Vyskočil (Tonda kolega), František Kovářík (Starik)
Rok výroby: 1983
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi ČT2 29.11.2022 22:35
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Yкраїнська Yкраїнська