Sledovat film Faunovo velmi pozdní odpoledne online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Faunovo velmi pozdní odpoledne
  Trailer k filmu Faunovo velmi pozdní odpoledne   Sledovat 1443 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Drama, Komedie
Režie:
Věra Chytilová
Hrají a postavy:
Leoš Suchařípa (Faun), Libuše Pospíšilová (Séfka), Vlasta Spicnerová (Vlasta), Jiří Hálek (Josef, Faunův přítel), Ivan dr. Vyskočil (Tonda, kolega), František Kovářík (Starik)
Země:
Československo
Rok výroby:
1983
Popis:
Hořká komedie o stárnoucím seladonovi, mladých dívkách a promarněných životech, které nelze vrátit.

Hlavní postavou je "Faun", který se v zajetí této paniky dostáva k neustálému vybičování svých smyslů, aby ještě stihl, co se stihnout dá. Má strach ze smrti, ze zesměšnění a je hnaný obavou, aby sa neuštval. Snaží se osvěžit své síly priblížením se k mládí, ale s panikou zisťuje, že se mu už nevyrovná a že mu už ani nerozumí...
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski