Sledovat film Toman online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Toman
  Trailer k filmu Toman   Sledovat 1543 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Historický
Režie:
Ondřej Trojan
Hrají a postavy:
Timur Sibatov (český voják), Tatiana Pauhofová (Aurélia Goldbergerová), Miroslav Táborský (Vesely), Václav Neužil (Bedrich Pokorný), Joe Weintraub (Charles Katek), Jiří Dvořák (gen. Bartík)
Scénář:
Zdeňka Šimandlová, Ondřej Trojan
Země:
Česká republika, Slovensko
Rok výroby:
2018
Popis:
Obchodník s osudy lidí.

Film Toman je historickým dramatem o skutečné rozporuplné osobě vedoucího odboru zahraniční rozvědky Zdeňku Tomanovi, který významně ovlivnil politický vývoj v Československu v letech 1945-48 a který zásadně přispěl k tomu, že se v roce 1948 chopila moci politickým pučem Komunistická strana Československa.
Hodnocení:
65 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko