Sledovat film Zásnuby na dobu neurčitou online

Přehrajte si film Zásnuby na dobu neurčitou online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1084 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online Komedie, Romantický Zásnuby na dobu neurčitou na !
  Trailer k filmu Zásnuby na dobu neurčitou   Sledovat Zásnuby na dobu neurčitou online
Žánr:
Komedie, Romantický
Režie:
Nicholas Stoller
Hrají a postavy:
Jason Segel (Tom Solomon), Emily Bluntová (Violet Barnesová), Chris Pratt (Alex Eilhauer), Alison Brieová (Suzie Barnes-Eilhauer), Lauren Weedman (Chef Sally), Mimi Kennedyová (Carol Solomonová)
Země:
USA
Rok výroby:
2012
Popis:
Producent filmu Ženy sobě a režisér Kopaček se vrací s romantickou komedií, která začíná tam, kde ostatní končí... Připravte se na spoustu legrace i dojetí ve filmu Zásnuby na dobu neurčitou s Jasonem Segelem a Emily Blunt, v rolích milenců, kteří se ne a ne vzít, protože jim v cestě za dokonalou svatbou neustále stojí nějaké pracovní povinnosti, rodinné tlaky a spousta jiných překážek. Nestanou se zásnuby na dobu neurčitou hrobníkem jejich vztahu?
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski