Sledovat film
Zásnuby na dobu neurčitou
online

Film Zásnuby na dobu neurčitou
  Trailer  k filmu Zásnuby na dobu neurčitou
Přehrajte si film Zásnuby na dobu neurčitou HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Zásnuby na dobu neurčitou

Producent filmu Ženy sobě a režisér Kopaček se vrací s romantickou komedií, která začíná tam, kde ostatní končí... Připravte se na spoustu legrace i dojetí ve filmu Zásnuby na dobu neurčitou s Jasonem Segelem a Emily Blunt, v rolích milenců, kteří se ne a ne vzít, protože jim v cestě za dokonalou svatbou neustále stojí nějaké pracovní povinnosti, rodinné tlaky a spousta jiných překážek. Nestanou se zásnuby na dobu neurčitou hrobníkem jejich vztahu?

Originální název:

The Five-Year Engagement

Žánr: Romantický, Komedie
Hrají a postavy: Jason Segel (Tom Solomon), Emily Bluntová (Violet Barnesová), Chris Pratt (Alex Eilhauer), Alison Brieová (Suzie Barnes-Eilhauer), Lauren Weedman (Chef Sally), Mimi Kennedyová (Carol Solomonová)
Země: USA
Rok výroby: 2012
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi HBO2 19.2.2024 19:30

Recenze filmu Zásnuby na dobu neurčitou:

Jason Segel je výborný komediální herec a i jako autor scénářů si počínal celkem dobře. Povedlo se mu ve spolupráci s Nicholasem Stollerem napsat zajímavou komedii s minimálním množstvím otřepaných klišé, což kvituji jednoznačně pozitivně. Místy jsem se u Zásnub na dobu neurčitou sice trošku nudila, ale i tak to byla vyvedená komedie. Jason a Emily Blunt jako hlavní dvojka byli opravdu vtipný a dynamický pár. Chris Pratt a Rhys Ifans jim zdatně sekundovali. I přes dost dlouho délku filmu jsem se celkem dobře pobavila. Těším se na další filmy, na kterých se bude podílet Jason Segel.
60% lilo2
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina