Sledovat film
Hříšný tanec
online

Film Hříšný tanec
  Trailer k filmu Hříšný tanec Trailer
Přehrajte si film Hříšný tanec HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 476 filmů a 133 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Patrick Swayze se tancem živí. A tancuje tak krásně, že se do něj Jennifer Gray zamiluje!
Frances Houseman, přezdívaná Baby, je sedmnáctiletá dívka, která se svými rodiči tráví léto v hotelu pro movitější hosty. Tady se dívka, dosud poslušná dcera, seznámí s nejen s divokým rytmem tance, který je konzervativními hosty považován za hříšný, ale také sympatickým tanečním instruktorem Johnnym Castlem. A když Johnnyho taneční partnerka Penny zjistí, že je v jiném stavu a nemůže se zúčastnit taneční soutěže v sousedním hotelu, souhlasí Johnny, že vystoupí s Baby. Začne s ní na vystoupení intenzivně cvičit. Společné hodiny tance je sblíží natolik, že jejich vztah přeroste v lásku. Opravdovost jejich citů však musí projít řadou těžkých zkoušek. A to nejen na tanečním parketě, ale především v ovzduší konzervativní morálky, která jejich vztahu nepřála.

Režie: Emile Ardolino
Hrají a postavy: Jennifer Greyová (Baby Housemanová), Patrick Swayze (Johnny Castle), Jerry Orbach (Jake Houseman), Cynthia Rhodesová (Penny Johnsonová), Jack Weston (Max Kellerman), Jane Bruckerová (Lisa Housemanová)
Scénář: Eleanor Bergstein
Země: USA
Rok výroby: 1987
Hodnocení: 73 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 30.6.2022 17:55
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko