Sledovat film Dobrodruh online

Přehrajte si film Dobrodruh online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1071 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, krimi, thriller Dobrodruh na !
  Trailer k filmu Dobrodruh   Sledovat Dobrodruh online
Žánr:
akční, drama, krimi, thriller
Režie:
Jacques Deray
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Komisař Philippe Jordan), Henry Silva (Sauveur Meccacci), Carlos Sotto Mayorová (Livia Maria Doloresová), Pierre Vernier (Inspektor Rojinski), Maurice Barrier (Tonton), Claude Brosset (Antonio Baldi)
Země:
Francie
Rok výroby:
1983
Popis:
Jean-Paul Belmondo jako sympatický polda, který svéráznými metodami a na vlastní pěst bojuje proti zločinu v Marseille.

Komisař Jordan je mezi svými kolegy i mezi zločinci znám svými obratnými a značně svéráznými metodami. Tentokrát je vyslán do Marseille, aby vyřídil velký případ s narkotiky. Přestože se stane obětí pečlivě nastražené léčky a je odvolán, rozhodne se zůstat a pokračovat v pátrání na vlastní pěst. Profesionálně natočenému snímku nechybí napínavý děj ani nenucený humor. Jordan je klasickou belmondovskou postavou a stejně jako třeba jeho Borowitz z filmu Policajt nebo rošťák, oslňuje elegantní nenuceností, šarmem a neortodoxními metodami, s nimiž likviduje zločinecké gangy.
Hodnocení:
65 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski