Sledovat film Francouzský polibek online

Přehrajte si film Francouzský polibek online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1157 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie, romantický Francouzský polibek na !
  Trailer k filmu Francouzský polibek   Sledovat Francouzský polibek online
Žánr:
komedie, romantický
Režie:
Lawrence Kasdan
Hrají a postavy:
Meg Ryanová (Kate), Kevin Kline (Luc Teyssier), Timothy Hutton (Charlie), Jean Reno (Jean-Paul), François Cluzet (Bob), Susan Anbehová (Juliette)
Země:
USA, Velká Británie
Rok výroby:
1995
Popis:
Meg Ryanová chce získat zpátky svého milence a přitom se řítí do bláznivého dobrodružství.

Ach, ta láska a náhoda, ty dvě "nevyzpytatelné mršky", dovedou tak pořádně zamíchat s lidskými životy, že někdy doslova nenechají kámen na kameni.
Spořádaná Američanka Kate se vydává do Francie za svým záletným milencem Charliem, který ji po několika dnech v Paříži oznámil do telefonu, že tu právě potkal ženu svých snů. Kate chce o svoji lásku bojovat, ale netuší, co všechno na ni v dalších hodinách čeká. Již v letadle se setká se šarmantním, ale také dosti svérázným podvodníkem Lukem. Tento francouzský bohém a volnomyšlenkář totiž tajně ukryje do jejího zavazadla pašovaný náhrdelník se sazenicí vinné révy, a zkomplikuje při tom život zdrženlivé Kate i sám sobě. Jejich cesty se začnou velice často křížit poté, co jí někdo zavazadlo ukradne...
Hodnocení:
67 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski