Sledovat film Já nejsem já online

Přehrajte si film Já nejsem já online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Já nejsem já
  Trailer k filmu Já nejsem já   Sledovat Já nejsem já online
Žánr:
Komedie
Režie:
Václav Vorlíček
Hrají a postavy:
Petr Nárožný (Ing. Kamil Záruba), Oldřich Kaiser (Oskar Majer), Eva Jakoubková (Helena), Jana Švandová (Drahuse Helfertová), Ondřej Havelka, Bronislav Poloczek (Frantisek Simácek)
Země:
Československo
Rok výroby:
1985
Popis:
Stačila jen troška alkoholu a tajuplný měsíční svit a začaly se dít velké věci! Z morousovitého poctivce Petra Nárožného se stal úlisný podvodník Oldřich Kaiser - a naopak!

Kombinací větší dávky alkoholu s tajemným měsíčním zářením dojde k nepochopitelné záměně podob dvou naprosto cizích mužů. Podvodníka, který využije svého nového důvěryhodného vzhledu a morousovitého poctivce, jenž se naopak jen těžko smiřuje s tváří úlisného elegána... Situační komedie Václava Vorlíčka byla "ušita na tělo" představitelům zcela odlišných komických typů, Petru Nárožnému a Oldřichu Kaiserovi.
Hodnocení:
55 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski