Sledovat film
Já nejsem já
online

Film Já nejsem já
  Trailer k filmu Já nejsem já Trailer
Přehrajte si film Já nejsem já HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 396 filmů a 143 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Stačila jen troška alkoholu a tajuplný měsíční svit a začaly se dít velké věci! Z morousovitého poctivce Petra Nárožného se stal úlisný podvodník Oldřich Kaiser - a naopak!
Kombinací větší dávky alkoholu s tajemným měsíčním zářením dojde k nepochopitelné záměně podob dvou naprosto cizích mužů. Podvodníka, který využije svého nového důvěryhodného vzhledu a morousovitého poctivce, jenž se naopak jen těžko smiřuje s tváří úlisného elegána... Situační komedie Václava Vorlíčka byla "ušita na tělo" představitelům zcela odlišných komických typů, Petru Nárožnému a Oldřichu Kaiserovi.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Petr Nárožný (Ing. Kamil Záruba), Oldřich Kaiser (Oskar Majer), Eva Jakoubková (Helena), Jana Švandová (Drahuse Helfertová), Ondřej Havelka, Bronislav Poloczek (Frantisek Simácek)
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 55 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Seznam.cz TV 16.8.2022 20:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko