Film
Já nejsem já

Film Já nejsem já
  Trailer  k filmu Já nejsem já
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 153 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!

Informace o filmu

Stačila jen troška alkoholu a tajuplný měsíční svit a začaly se dít velké věci! Z morousovitého poctivce Petra Nárožného se stal úlisný podvodník Oldřich Kaiser - a naopak!
Kombinací větší dávky alkoholu s tajemným měsíčním zářením dojde k nepochopitelné záměně podob dvou naprosto cizích mužů. Podvodníka, který využije svého nového důvěryhodného vzhledu a morousovitého poctivce, jenž se naopak jen těžko smiřuje s tváří úlisného elegána... Situační komedie Václava Vorlíčka byla "ušita na tělo" představitelům zcela odlišných komických typů, Petru Nárožnému a Oldřichu Kaiserovi.

Žánr: Komedie
Hrají a postavy: Petr Nárožný (Ing. Kamil Záruba), Oldřich Kaiser (Oskar Majer), Eva Jakoubková (Helena), Jana Švandová (Drahuse Helfertová), Ondřej Havelka, Bronislav Poloczek (Frantisek Simácek)
Rok výroby: 1985
Hodnocení: 56 %
Vysíláno na: CS Film
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina