Sledovat film Barbora řádí online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 119 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Barbora řádí
  Trailer k filmu Barbora řádí   Sledovat 1451 filmů a 119 stanic bez závazků
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Antonie Nedošinská (Barbora Cápová), Theodor Pištěk (Vojtech Cáp), Helena Bušová (Helena), M. Rodenova (Julca), František Paul (Pavel Stehlík), Fanda Mrázek (Julius Kopriva)
Země:
Československo
Rok výroby:
1935
Popis:
Antonie Nedošinská je úspěšnou majitelkou husí farmy i vzornou manželkou a matkou. Její manžel má však tendenci k nevěře.

Rázná paní Barbora Čápová, majitelka husí farmy v Brousilově, se snaží provdat dceru. Na inzerát dojde celá bedna odpovědí, starostlivá matka má tedy z čeho vybírat. Jako nejvhodnější kandidát se jeví Pavel Stehlík, a protože se líbí i dceři, koná se slavná veselka. Novomanžel se nijak nechlubí tím, že se doslova topí v dluzích. Navíc si až podezřele dobře rozumí s tchánem, a ti dva mají lecjaké spády. Za nějaký čas si spolu vyrazí na tah do Prahy. Jako z udělání má paní Barbora téhož dne stejnou cestu - a potkává manžela ve varieté, kam si zašla se známým z dávných časů. Slibuje nevěrníkovi krutou pomstu, leč její záměry zhatí zcela neočekávaná událost...
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 119 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko