Sledovat film Čarodějovy hodiny online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 116 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Čarodějovy hodiny
  Trailer k filmu Čarodějovy hodiny   Sledovat 1448 filmů a 116 stanic bez závazků
Žánr:
Fantasy, Horor, Mysteriózní, Science Fiction, Thriller
Režie:
Eli Roth
Hrají a postavy:
Cate Blanchettová, Jack Black (Jonathan Barnavelt), Kyle MacLachlan (Isaac Izard), Colleen Campová, Renee Goldsberryová, Owen Vaccaro (Lewis Barnavelt)
Země:
USA
Rok výroby:
2018
Popis:
Desetiletý chlapec Lewis se po smrti rodičů odstěhuje do panského sídla svého strýce Jonathana. Strýce i jeho sousedku si brzy oblíbí. V domě se však dějí podivné věci, strýček i jeho sousedka totiž ovládají kouzla. Lewis pomáhá svému kouzelnickému strýčkovi vypátrat hodiny, které by svou kouzelnou mocí mohly způsobit konec světa.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 116 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski