Sledovat film Já, robot online

Přehrajte si film Já, robot HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 96 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, záhady, science fiction, thriller, fantasy Já, robot na Prima Cool!
  Trailer k filmu Já, robot   Sledovat Já, robot online
Žánr:
akční, záhady, science fiction, thriller, fantasy
Režie:
Alex Proyas
Hrají a postavy:
Will Smith (Del Spooner), Bridget Moynahanová (Susan Calvinová), Alan Tudyk (Sonny), James Cromwell (doktor Alfred Lanning), Bruce Greenwood (Lawrence Robertson), Adrian Ricardová (babička)
Země:
USA, Německo
Rok výroby:
2004
Popis:
On jediný to tušil.

V nedaleké budoucnosti, na Zemi v roce 2035, kdy roboti tvoří spolehlivou a nedílnou součást každodenního života, je detektiv John Spooner pověřen vyšetřením záhadné smrti Dr. Alfreda Lanninga, který byl duchovním otcem umělých bytostí a zformuloval tři zákony robotiky, podle nichž robot nesmí za žádných okolností ublížit člověku. Na místě činu detektiv nalézá robota Sonnyho. Spáchal vědec sebevraždu, nebo ho tento robot zavraždil? To by nejen znamenalo zásadní porušení výše zmíněných zákonů, ale i obrovskou hrozbu pro lidstvo. Co by pak zabránilo robotům převzít kontrolu nad společností, když je lidstvo na jejich existenci závislé? Nebo že by už tato revoluce v tichosti proběhla?
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Prima Cool Prima Cool Archív a všechna videa pořadů televize Prima Cool online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 96 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.