Sledovat film Wasabi online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Film Wasabi
  Trailer k filmu Wasabi   Sledovat 1434 filmů a 125 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Komedie
Režie:
Gérard Krawczyk
Hrají a postavy:
Jean Reno (Hubert Fiorentini), Ryoko Hirosueová (Yumi Yoshimidoová), Michel Muller (Momo), Carole Bouquetová (Sofia), Yoshi Oida (Takanawa), Christian Sinniger
Scénář:
Luc Besson
Země:
Francie, Japonsko
Rok výroby:
2001
Popis:
Hubert je polda se zlatým srdcem a s ocelovými pěstmi Právě svou spravedlivou pěstí jedné noci inzultuje v nightclubu nevychovaného výrostka. Vše by bylo celkem v pořádku, kdyby se nejednalo o synáčka Hubertova nejvyššího šéfa. Cela věc se musí zamést pod stul a Hubertovi je doporučena delší dovolena. Tu si užíval naposledy když potkal svou životni lásku, Japonku Miko, která ho před 20 lety záhadně opustila. Hubert by chtěl začít vnímat svět kolem sebe konečně jako člověk a ne jenom jako policajt. Jednoho dne zazvoní telefon až z dalekého Japonska. Právní zástupce ho informuje, ze Miko před několika dny zemřela. Ještě před tím, než navěky odešla sepsala závět. V ni mu odkazuje její největší majetek. Je to něco velmi speciálního. Je to více než dědictví, více než dar a taky více než obrovský problém. Mohla by to byt skutečná časovaná bomba!!!
Hodnocení:
69 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko