Přehrajte si Vřískot online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Vřískot
  Trailer k pořadu Vřískot   Sledovat Vřískot online
Žánr:
Horor, Krimi, Mysteriózní, Thriller
Režie:
Wes Craven
Hrají a postavy:
Drew Barrymoreová (Casey), Roger Jackson (hlas v telefonu (hlas)), Kevin Patrick Walls (Steve), David Booth (otec od Casey), Carla Hatleyová (matka od Casey), Neve Campbellová (Sidney)
Scénář:
Kevin Williamson
Země:
USA
Rok výroby:
1996
Popis:
Neotvírejte dveře, nezvedejte telefon a hlavně za žádných okolností nevřískejte!

Poklidné městečko v Kalifornii by prožilo další líný a ospalý den, ovšem studentka Casey Beckerová se svým spoluobčanům poněkud nedobrovolně postará o děsivé rozptýlení. Stává se totiž první obětí vraždícího maniaka, která byla nejdříve přinucena hrát s ním po telefonu šílenou hru, díky které přišel o život její přítel a posléze i ona sama. Na řadě je teď další středoškolačka Sidney Prescottová. Její matka byla před rokem zavražděna podobně jednajícím šílencem, a přestože Sidney svědčila proti údajnému vrahovi své matky, televizní reportérka Gale Wheatersová je přesvědčena, že jde o stejného zabijáka. Je tedy muž, který čeká v cele smrti na vykonání rozsudku, nevinen? Podaří se nakonec zjistit totožnost vraha, který vraždí po vzoru scén z oblíbených hororů, dříve, nežli zamorduje Sidney? Na tyto otázky vám už dá odpověď pouze snímek sám...
Hodnocení:
72 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko