Přehrajte si Sbohem, baby online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 123 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Sbohem, baby
  Trailer k pořadu Sbohem, baby   Sledovat Sbohem, baby online
Žánr:
Drama, Krimi, Mysteriózní
Režie:
Ben Affleck
Hrají a postavy:
Casey Affleck (Patrick Kenzie), Michelle Monaghanová (Angela Angie Gennaroová), Morgan Freeman (Jack Doyle), Ed Harris (detektiv Remy Broussard), John Ashton (Poole), Amy Ryanová (Helene McCreadyová)
Scénář:
Ben Affleck, Aaron Stockard
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
Každý chce znát pravdu...jen dokud ji nenajde.

Patrick Kenzie a jeho přítelkyně Angie Gennaro jsou soukromí detektivové, kteří pátrají po dlužnících bank. Jednoho dne se v bostonské čtvrti Dorchester ztratí čtyřletá dívka Amanda. Policie není schopna nalézt žádné stopy, takže se dívčin zoufalý strýc s tetou obrátí na Patricka a Angii s prosbou o další vyšetřování. Ačkoliv znají místní poměry i pravdu o Amandině matce Helene, která je závislá na drogách, tak se jim do toho nechce. Dívenka je nezvěstná už tři dny a zdá se, že za únosem stojí drogový dealer, kterého Helene se svým komplicem okradla. Případ se začne zamotávat a postupně vychází najevo, kdo a z jakých důvodů se na únosu Amandy podílel. Pro dvojici detektivů bude nalezení děvčátka těžkou zkouškou, při níž riskují svou pověst, zdraví, přátelství, ale i vlastní životy.
Hodnocení:
76 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 123 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko