Přehrajte si Jsem číslo čtyři online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Jsem číslo čtyři
  Trailer k pořadu Jsem číslo čtyři   Sledovat Jsem číslo čtyři online
Žánr:
Akční, Drama, Science Fiction, Thriller
Režie:
D.J. Caruso
Hrají a postavy:
Alex Pettyfer (John), Timothy Olyphant (Henri), Teresa Palmerová (číslo 6), Dianna Agronová (Sarah), Callan McAuliffe (Sam), Kevin Durand (Mogadoriánský velitel)
Scénář:
Miles Millar, Marti Noxon, Alfred Gough
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Jsem Číslo čtyři je napínavý thriller o pozoruhodném mladém muži Johnovi Smithovi, který je na útěku před nemilosrdnými nepřáteli, usilujícími o jeho život. Neustále změny identity a stěhování z města do města ve společnosti svého ochránce Henriho jsou příčinou toho, že je John neustále všude nováčkem, který nemá nikde žádné kořeny. Malé městečko v Ohiu, kde nyní žije, je svědkem nečekaných a převratných událostí, které změní Johnův život - seznámení s jeho první láskou, objevení nových schopností a nalezení spojení s ostatními, kteří sdílejí jeho neuvěřitelný osud.
Hodnocení:
61 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko