Přehrajte si Fargo online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Fargo
  Sledovat Fargo online
Žánr:
Krimi, Drama, Romantický, Thriller
Režie:
Noah Hawley
Hrají a postavy:
Ewan McGregor (Emmit Stussy / Ray Stussy), Carrie Coon (Gloria Burgle), Mary Elizabeth Winsteadová (Nikki Swango), Jim Gaffigan (Donny Mashman), David Thewlis (V.M. Vargas), Michael Stuhlbarg (Sy Feltz)
Scénář:
Noah Hawley
Země:
USA
Rok výroby:
2014-2015
Popis:
Bemidji, zasněžené a spící městečko v Minnesotě, prakticky zapadákov, kde každý zná každého, se ze dne na den změní po tom, co se tam neznámo odkud objeví neznámý cizinec a během 24 hodin se odehraje série brutálních vražd, jejichž obětí se stane i náčelník místní policie. Nicméně ten, komu tato událost nejvíce změní dosud klidný a všední život, je pojišťovací agent Lester Nygaard, který na podivínského chlapa narazí jednoho dne v nemocniční čekárně.
Hodnocení:
89 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko