Přehrajte si Auta 2 online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
Auta 2
  Trailer k pořadu Auta 2   Sledovat Auta 2 online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný
Režie:
John Lasseter, Brad Lewis
Hrají a postavy:
Larry The Cable Guy (Mater (hlas)), Owen Wilson (Blesk McQueen (Richard Krajčo)), Michael Caine (Finn McMissile (Petr Štěpánek)), Emily Mortimerová (Holley Shiftwellová (Ivana Andrlová)), Eddie Izzard (Sir Miles Axlerod (Ondřej Vetchý)), John Turturro (Francesco Bernoulli (Matěj Ruppert))
Scénář:
John Lasseter, Brad Lewis, Dan Fogelman, Ben Queen
Země:
USA
Rok výroby:
2011
Popis:
Skvělá jízda kolem světa.

Britská tajná služba je znepokojena, zločinecká auta z celého světa se spojila a plánují kriminální akce. Závodní auto Blesk McQueen se vrací z vítězného tažení po světě zpět do Kardanové Lhoty, aby strávil prázdniny se svým nejlepším přítelem, starým odtahovým autem Burákem, ale i s přítelkyní, sporťákem Sally. Okolnosti ho však přimějí zúčastnit se celosvětového závodu Gran Prix, kde se má rozhodnout o nejrychlejším autě na světě. Na cestě ho doprovází Burák, který se v Tokiu zaplete do mezinárodní špionáže. Stane se z něj tajný agent s důležitým posláním, kterého čeká náročná jízda plná nebezpečí.
Hodnocení:
62 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko