Přehrajte si The Pacific online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků včetně videotéky HBO, filmových stanic HBO, HBO2, HBO3, Cinemax, Cinamax 2 a 121 stanic až s 30 denním zpětným zhlédnutím. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!
The Pacific
  Trailer k pořadu The Pacific   Sledovat The Pacific online
Žánr:
Akční, Dobrodružný, Drama, Historický, Válečný, Thriller, Dobové
Režie:
Timothy Van Patten
Hrají a postavy:
James Badge Dale (Pfc. Robert Leckie), Joseph Mazzello (Eugene Sledge), Jon Seda (Sgt. John Basilone), Jon Bernthal (Sgt. Manuel Rodriguez), Joshua Biton (Sgt. J.P. Morgan), Tom Budge (Pfc. Ronnie Gibson)
Scénář:
Bruce C. McKenna, Robert Leckie, Eugene Sledge, Chuck Tatum
Země:
USA
Rok výroby:
2010
Popis:
Peklo za oceánem.

Desetidílný seriál Pacifik je založený na skutečném příběhu tří amerických mariňáků (v podání Jamese Badge Dalea, Joea Mazzella a Jona Sedy) odehrávající se za druhé světové války v Tichomoří. Děj nás zavede do první velké bitvy s Japonci u Guadalcanalu a sleduje jejich osudy při těžkých bojích v deštném pralese v Cape Gloucesteru, při dobývání pevnosti Peleliu, na krvavých plážích Iwo Jima, skrz peklo na Okinawě, do konečné kapitulace Japonska a nesnadném návratu domů.
Hodnocení:
82 %
Sledujte na:
HBO HBO Archív a všechna videa pořadů televize HBO online

Seznam epizod

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko