Sledovat film Judy online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Judy
  Trailer k filmu Judy   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Životopisný, Drama, Romantický
Režie:
Rupert Goold
Hrají a postavy:
Jessie Buckley (Rosalyn Wilder), Renée Zellwegerová (Judy Garlandová), Rufus Sewell (Sidney Luft), Bella Ramsey (Lorna Luft), Michael Gambon (Bernard Delfont), Finn Wittrock (Mickey Deans)
Scénář:
Tom Edge, Peter Quilter
Země:
Velká Británie
Rok výroby:
2019
Popis:
Skutečný příběh legendy z hollywoodu.

Oblíbená herečka a zpěvačka Judy Garlandová, od jejíhož úspěchu v muzikálu Čaroděj ze země Oz uplynulo 30 let, přijíždí do Londýna, aby vystoupila na turné beznadějně vyprodaných koncertů. Zde se zamiluje do hudebníka Mickeyho Deanse.
Hodnocení:
68 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko