Sledovat film Slasti Otce vlasti online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Slasti Otce vlasti
  Trailer k filmu Slasti Otce vlasti   Sledovat 1542 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Historický, Komedie, Romantický
Režie:
Karel Steklý
Hrají a postavy:
Jaromír Hanzlík (Kralevic Karel), Miloš Kopecký (Jan Lucemburský), Daniela Kolářová (Blanka z Valois), Stanislava Bartošová (služebná), Josef Bartůněk (Rychtár), Vlastimil Bedrna (Zmrzlinár)
Scénář:
Jan Procházka, Karel Steklý
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Historická komedie na motivy Karlštejnských vigilií Františka Kubky zachycuje období prvních bitev a prvních lásek kralevice Karla Lucemburského a první roky vlády v Čechách.

Odehrává se v polovině čtrnáctého století a zachycuje období jeho dospívání, prvních bitev, lásek i manželských starostí. Je vychováván na francouzském dvoře ve společnosti své rozumnější snoubenky Blanky, princezny z Valois. Ona jej stále kárá, on se s ní pere a mimo to studuje tanec, šerm a životy svatých. Bezstarostný život plný laškování s děvčaty však ukončí poselství od otce, který je volá k sobě do Itálie, kde bojuje s řadou měst...
Hodnocení:
71 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko