Sledovat film Slasti Otce vlasti online

Přehrajte si film Slasti Otce vlasti online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online historický, komedie, romantický Slasti Otce vlasti na CS Film!
  Trailer k filmu Slasti Otce vlasti   Sledovat Slasti Otce vlasti online
Žánr:
historický, komedie, romantický
Režie:
Karel Steklý
Hrají a postavy:
Jaromír Hanzlík (Kralevic Karel), Miloš Kopecký (Jan Lucemburský), Daniela Kolářová (Blanka z Valois), Stanislava Bartošová (služebná), Josef Bartůněk (Rychtár), Vlastimil Bedrna (Zmrzlinár)
Země:
Československo
Rok výroby:
1969
Popis:
Historická komedie na motivy Karlštejnských vigilií Františka Kubky zachycuje období prvních bitev a prvních lásek kralevice Karla Lucemburského a první roky vlády v Čechách.

Odehrává se v polovině čtrnáctého století a zachycuje období jeho dospívání, prvních bitev, lásek i manželských starostí. Je vychováván na francouzském dvoře ve společnosti své rozumnější snoubenky Blanky, princezny z Valois. Ona jej stále kárá, on se s ní pere a mimo to studuje tanec, šerm a životy svatých. Bezstarostný život plný laškování s děvčaty však ukončí poselství od otce, který je volá k sobě do Itálie, kde bojuje s řadou měst...
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
CS Film CS Film Archív a všechna videa pořadů televize CS Film online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski