Film Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti

Sledovat film
Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 130 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Díky tajemným stopám, které Jakeovi zanechá jeho milovaný dědeček, a které poodhalují tajemství jiných světů a doby, Jake objeví kouzelné místo, známé jako Sirotčinec slečny Peregrinové pro podivné děti. Jeho tajemnost i nebezpečí se začnou prohlubovat, jakmile Jake pozná jeho obyvatele a jejich zvláštní, neuvěřitelné schopnosti, ale i jejich strašlivé nepřátele. Jake nakonec zjistí, že jen jeho vlastní a výjimečná "podivnost" může zachránit jeho nové přátele.

Žánr: Dobrodružný, Fantasy
Režie: Tim Burton
Hrají a postavy: Eva Greenová (slečna Alma LeFay Peregrinová), Asa Butterfield (Jacob Portman), Samuel L. Jackson (Barron), Kim Dickensová, Allison Janneyová (doktorka Golanová), Judi Denchová (slečna Avocetová)
Scénář: Jane Goldman
Země: USA, Belgie, Velká Británie
Rok výroby: 2016
Hodnocení: 67 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko