Sledovat film
Duše jako kaviár
online

Film Duše jako kaviár
  Trailer k filmu Duše jako kaviár Trailer
Přehrajte si film Duše jako kaviár HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1 589 filmů a 136 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

Informace o filmu

Hvězdně obsazená česká komedie plná peripetií, nadsázky a humoru o životních kotrmelcích třech sourozenců.
Na pohřbu otce, za účasti jeho nesčetných milenek, se Jana a Anna dozvídají o existenci nevlastního bratra Vladimíra. Nejmladší ze sourozenců Anna, která touží být krásnější a dokonalejší, netrpělivě čeká na svou první lásku. Její sestra Jana je zatím na pokraji nervového zhroucení ve snaze udržet své manželství se záletnickým Janem. Nově objevený bratr Vladimír neuroticky hledá sám sebe a jednoduché to nemá ani dobrácký František, který je až příliš často na služebních cestách, zatímco jeho žena Karin si užívá života s tajným milencem. Mozaika osudů, do níž zapadá také příběh matky obou sester se skládá střípek po střípku a divákům je předkládána s přesným množstvím nadsázky a humoru.

Žánr: Komedie
Režie: Milan Cieslar
Hrají a postavy: Tatiana Vilhelmová (Jana), Michal Dlouhý (Jan), Karolína Kaiserová (Anna), Ondřej Vetchý (Jan), Vilma Cibulková (Matka), Saša Rašilov (František)
Scénář: Milan Cieslar
Rok výroby: 2004
Hodnocení: 62 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima 8.8.2022 00:15
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko