Sledovat film
96 hodin: Zúčtování
online

Film 96 hodin: Zúčtování
  Trailer  k filmu 96 hodin: Zúčtování
Přehrajte si film 96 hodin: Zúčtování HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 540 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: 96 hodin: Zúčtování

Čas odplaty nadešel!
Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills se proti své vůli ocitá znovu v akci. Bryanův sen, užívat si poklidného života, se nenávratně rozplývá. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je podezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA. Po jeho stopě se neúnavně vydává detektiv Frank Dotzler. Svou vytrvalostí donutí Bryana opět použít jeho zvláštní soubor dovedností. V nemilosrdném souboji musí Bryan dokázat svou nevinu a vypátrat skutečného vraha. V ohrožení se ocitá to jediné, co mu v životě zbylo, dcera Kim.

Originální název:

Tak3n

Žánr: Thriller, Akční, Krimi
Režie: Olivier Megaton
Hrají a postavy: Liam Neeson (Bryan Mills), Forest Whitaker (Franck Dotzler), Famke Janssenová (Lenore), Maggie Graceová (Kim), Dougray Scott (Stuart St John), Sam Spruell (Oleg Malankov)
Země: Francie
Rok výroby: 2015
Hodnocení: 60 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Prima MAX 21.2.2024 22:20

Recenze filmu 96 hodin: Zúčtování:

Scénář třetího filmu s vysloužilým agentem Bryanem Millsem tak trochu připomíná slavný TV seriál a posléze snad ještě slavnější thriller "Uprchlík". Oproti prvních syrových a velmi nepředvídatelných 96 hodin se nyní jedná "pouze" o solidní akční film, kde zběsilý a roztřepaný střih nahrazují to, co filmu zoufale chybí - lepší příběh.
60% FilmFan24
že jsem trilogii začala právě posledním dílem :-) No nevadí, udělám si domácí úkoly a kouknu i na jedničku a na dvojku, protože trojka se mi líbila, aniž bych byla nějak ovlivněna předchozími díly. Scénář je samozřejmě poněkud předvídatelný, ale to nevadí, Liam Neeson má dobré nápady, jak dokázat svou nevinu, fikaným způsobem vymýšlí, jak se setkat s dcerou... Skvělý je Forest Whitaker jako detektiv pronásledující domnělého zločince. Ano, trochu to připomíná Uprchlíka, ale zas tak moc se od něj neopisuje...
70% mysicka.mys
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina