Sledovat film 96 hodin: Zúčtování online

Přehrajte si film 96 hodin: Zúčtování online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1048 filmů a 103 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, krimi, thriller 96 hodin: Zúčtování na !
  Trailer k filmu 96 hodin: Zúčtování   Sledovat 96 hodin: Zúčtování online
Žánr:
akční, krimi, thriller
Režie:
Olivier Megaton
Hrají a postavy:
Maggie Graceová (Kim), Liam Neeson (Bryan Mills), Famke Janssenová (Lenore), Al Sapienza (detektiv Johnson), Forest Whitaker (Franck Dotzler), Dougray Scott (Stuart St John)
Země:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Tímhle to končí.

Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills se proti své vůli ocitá znovu v akci. Bryanův sen, užívat si poklidného života, se nenávratně rozplývá. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je podezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA. Po jeho stopě se neúnavně vydává detektiv Frank Dotzler. Svou vytrvalostí donutí Bryana opět použít jeho "zvláštní soubor dovedností." V nemilosrdném souboji musí Bryan dokázat svou nevinu a vypátrat skutečného vraha. V ohrožení se ocitá to jediné, co mu v životě zbylo - dcera Kim.
Hodnocení:
61 %
Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski