Sledovat film 96 hodin: Zúčtování online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film 96 hodin: Zúčtování
  Trailer k filmu 96 hodin: Zúčtování   Sledovat 1531 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Akční, Krimi, Thriller
Režie:
Olivier Megaton
Hrají a postavy:
Maggie Graceová (Kim), Liam Neeson (Bryan Mills), Famke Janssenová (Lenore), Al Sapienza (detektiv Johnson), Forest Whitaker (Franck Dotzler), Dougray Scott (Stuart St John)
Scénář:
Robert Mark Kamen, Luc Besson
Země:
Francie
Rok výroby:
2015
Popis:
Tímhle to končí.

Bývalý člen elitních jednotek Bryan Mills se proti své vůli ocitá znovu v akci. Bryanův sen, užívat si poklidného života, se nenávratně rozplývá. Jeho manželka Lenore je nalezena brutálně zavražděna. Z její smrti je podezřelý právě Bryan. Podaří se mu uniknout zatčení a stává se lovnou zvěří všech policejních jednotek v USA. Po jeho stopě se neúnavně vydává detektiv Frank Dotzler. Svou vytrvalostí donutí Bryana opět použít jeho "zvláštní soubor dovedností." V nemilosrdném souboji musí Bryan dokázat svou nevinu a vypátrat skutečného vraha. V ohrožení se ocitá to jediné, co mu v životě zbylo - dcera Kim.
Hodnocení:
61 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko