Sledovat film Andula vyhrála online

Přehrajte si film Andula vyhrála online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1323 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Andula vyhrála
  Trailer k filmu Andula vyhrála   Sledovat Andula vyhrála online
Žánr:
Komedie
Režie:
Miroslav Cikán
Hrají a postavy:
Věra Ferbasová (Andula Mráčková), Hugo Haas (Pavel Haken), Růžena Šlemrová (Hakenová), Václav Trégl (Václav, sluha), Saša Rašilov (Mráček), Stanislav Neumann (Tonda Mráček, bratr)
Země:
Československo
Rok výroby:
1938
Popis:
50 krásných děvčat dobývá srdce jediného muže, aby nakonec nejskromnější Andula vyhrála.

Bohatý starý mládenec Pavel Haken se snaží za pomoci svého sluhy unikat vdavekchtivým slečnám. Ty se scházejí v dámském klubu a na léto se chystají do stanového tábora na pozemku paní Hakenové. V táborové kuchyni vypomáhá chudá Andula. Pavlovo nadbíhání Andule způsobí rozruch mezi dívkami a Andula je vyprovokována k sázce, že Pavla nezíská. K všeobecnému překvapení se mezi nimi rozvine láskyplný vztah, který vyvrcholí svatbou. Jejich šťastný život končí, když dívky ze msty informují Hakena o sázce.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski