Film Andula vyhrála

Sledovat film
Andula vyhrála
online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 131 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

50 krásných děvčat dobývá srdce jediného muže, aby nakonec nejskromnější Andula vyhrála.
Bohatý starý mládenec Pavel Haken se snaží za pomoci svého sluhy unikat vdavekchtivým slečnám. Ty se scházejí v dámském klubu a na léto se chystají do stanového tábora na pozemku paní Hakenové. V táborové kuchyni vypomáhá chudá Andula. Pavlovo nadbíhání Andule způsobí rozruch mezi dívkami a Andula je vyprovokována k sázce, že Pavla nezíská. K všeobecnému překvapení se mezi nimi rozvine láskyplný vztah, který vyvrcholí svatbou. Jejich šťastný život končí, když dívky ze msty informují Hakena o sázce.

Žánr: Komedie
Režie: Miroslav Cikán
Hrají a postavy: Věra Ferbasová (Andula Mráčková), Hugo Haas (Pavel Haken), Růžena Šlemrová (Hakenová), Václav Trégl (Václav, sluha), Saša Rašilov (Mráček), Stanislav Neumann (Tonda Mráček, bratr)
Scénář: Olga Scheinpflugová, Josef Neuberg, Jaroslav Mottl
Země: Československo
Rok výroby: 1938
Hodnocení: 73 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko