Sledovat film Pan Vok odchází online

Přehrajte si film Pan Vok odchází online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 500 filmů a 82 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
  Sledovat Pan Vok odchází online
Žánr:
drama, historický, komedie
Režie:
Karel Steklý
Hrají:
Martin Růžek (Petr Vok), Václav Sloup (Cyril), Josef Vinklář (Šimon), Václav Štekl (Vintíř), Iva Janžurová (Hraběnka z Montfortu), František Hanus (Bejkovec)
Země:
Československo
Rok výroby:
1980
Popis:
Pověstný milovník Petr Vok z Rožmberka ztrácí svůj proslulý zájem o ženy. Jeho přátelé to však nechtějí dopustit.

V trochu melancholicky laděné komedii sledujeme další osudy pana Petra Voka z Rožmberka. Někdejší pověstný milovník a bonviván ve věku třiašedesáti let ovdověl. Ztrátu o hodně mladší manželky nese těžce a zdá se, že ho v životě už nic nepotěší. Věrní přátelé a sloužící podnikají všechno možné i nemožné, aby mu pozvedli náladu, někdy z toho ovšem povstanou zajímavé situace - jako třeba tehdy, když mu seženou zaručeně pravou mořskou pannu. Podaří se někomu vyléčit pána z letargie?
Hodnocení:
62 %
Sledujte na:
JOJ Family

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 82 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.