Sledovat film
Pan Vok odchází
online

Film Pan Vok odchází
Přehrajte si film Pan Vok odchází HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 507 filmů a 157 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Pan Vok odchází

Česká komedie o dalších osudech proslulého renesančního milovníka.
V trochu melancholicky laděné komedii sledujeme další osudy pana Petra Voka z Rožmberka. Někdejší pověstný milovník a bonviván ve věku třiašedesáti let ovdověl. Ztrátu o hodně mladší manželky nese těžce a zdá se, že ho v životě už nic nepotěší. Věrní přátelé a sloužící podnikají všechno možné i nemožné, aby mu pozvedli náladu, někdy z toho ovšem povstanou zajímavé situace: jako třeba tehdy, když mu seženou zaručeně pravou mořskou pannu. Podaří se někomu vyléčit pána z letargie?

Žánr: Komedie, Historický
Režie: Karel Steklý
Hrají a postavy: Martin Růžek (Petr Vok), Václav Sloup (Cyril), Josef Vinklář (Šimon), Václav Štekl (Vintíř), Iva Janžurová (Hraběnka z Montfortu), František Hanus (Bejkovec)
Scénář: Karel Steklý
Rok výroby: 1980
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Filmbox 12.3.2024 15:30

Recenze filmu Pan Vok odchází:

Pan Vok odchází, jéje, dívám se, že tento film hodnotím jako první. 8-| 8-| 8-| 8-| já si na tento fil vzpomněla, protože ho mám velmi ráda a můžu se na něj dívat opakovaně. Přiznám se, že ve filmech o Vokovi se mi více líbil v hlavní roli Martin růžek než Miloš Kopecký i když mám oba ráda, tak pan kopecký mě tolik nepřišel vznešený. Ale jinak se mi tento film moc líbil, zejména jak nenechal žádnou sukni v klidu a mám ráda filmy s nádechem historie.
80% Kamik1983
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina