Sledovat film Rychle a zběsile: Tokijská jízda online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 117 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 189 Kč!
Film Rychle a zběsile: Tokijská jízda
  Trailer k filmu Rychle a zběsile: Tokijská jízda   Sledovat 1300 filmů a 117 stanic bez závazků
Žánr:
Akční, Drama, Krimi, Thriller
Režie:
Justin Lin
Hrají a postavy:
Lucas Black (Sean Boswell), Damien Marzette (High School Security Guard), Trula M. Marcusová (American Math Teacher), Zachery Ty Bryan (Clay), Brandon Brendel (Clayův kámoš 2), Stefanie Budimanová (Cowgirl)
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
V rychlosti je krása.

Záliba v rychlých autech a ještě rychlejší jízdě přivedla Shauna na práh vězení. Aby se base vyhnul, stěhuje se dočasně ze Států ke strýci do Tokia. Jenže i tady existuje subkultura vyznavačů zběsilých jízd po japonské megapoli. Řada z nich je navíc napojena na Jakuzu, takže v závodech, která tu Shauna čekají, půjde opravdu o život
Hodnocení:
60 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 117 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski