Sledovat film Fakjů pane učiteli 2 online

Přehrajte si film Fakjů pane učiteli 2 HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Fakjů pane učiteli 2 na JOJ Cinema!
  Trailer k filmu Fakjů pane učiteli 2   Sledovat Fakjů pane učiteli 2 online
Žánr:
komedie
Režie:
Bora Dagtekin
Hrají a postavy:
Karoline Herfurthová (Lisi Schnabelstedtová), Elyas M'Barek (Zeki Müller), Katja Riemannová (ředitelka Gudrunová), Jana Pallaskeová (Charlie), Volker Bruch (Hauke), Jella Haase (Chantal)
Země:
Německo
Rok výroby:
2015
Popis:
Jedeme na libovej vejlet!

Být úspěšným lupičem vyžaduje mít pevné nervy. A když jste k tomu i učitelem na střední, potřebujete nervy jako špagáty a vražednou bezohlednost. A přesně díky tomu u školní tabule uspěl bývalý zločinec a současný samozvaný učitel Zeki Müller. A nyní je všemi milovaný kantor Zeki Müller zpět. K jeho smůle jej v pedagogické kariéře čekají i zásadní nepříjemnosti: především ranní vstávání a voprsklí studenti. Prostě a jednoduše mu kariéra učitele připadá mnohem náročnější než jeho dosavadní poněkud trestná činnost. Díky kontaktům z minulosti také přijde ke slušné hromádce kradených diamantů, které rafinovaně ukryje do plyšového medvídka. Jenže jeho tak trochu potrhlá kolegyně Lisi Schnabelstedtová plyšáka bezelstně věnuje dětské charitě v Thajsku. Souhrou náhod ředitelka školy zoufale shání učitele, který by jel se studenty na školní výlet do zahraničí. Chce, aby její
Hodnocení:
61 %
Sledujte na:
JOJ Cinema JOJ Cinema Archív a všechna videa pořadů televize JOJ Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski