Sledovat film Zoolander online

Přehrajte si film Zoolander HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 98 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online komedie Zoolander na Filmbox!
  Trailer k filmu Zoolander   Sledovat Zoolander online
Žánr:
komedie
Režie:
Ben Stiller
Hrají a postavy:
Ben Stiller (Derek Zoolander), Owen Wilson (Hansel), Christine Taylorová (Matilda Jeffriesová), Will Ferrell (Jacobim Mugatu), Milla Jovovichová (Katinka), Jerry Stiller (Maury Ballstein)
Země:
USA
Rok výroby:
2001
Popis:
3% tuku, 1% mozkové aktivity.

Derek Zoolander předpokládá že po čtvrté zvítězí v soutěži o nejlepší mužský model roku, ale je přemožen mužem z neznáma - Hanselem, a tak se jeho svět ocitne v troskách. Derek je zdrcen neúprosnou realitou a musí nyní hledat jiný smysl svého života, než jaký měl doposud. Z toho důvodu se vrací ke svým kořenům do jižního New Jersey a hodlá pracovat v dole jako jeho otec a bratři. Na neštěstí však dělnického otce vůbec nepotěší Derekův návrat. Vždy se trochu styděl za jeho profesi, která se vůbec neslučuje s představami o chlapské práci. Fakt, že je Derek vlastně takto odmítnut rodinou, ho přivádí zpět na Manhattan, kde však na každém kroku cítí přítomnost svého rivala Hansela. Obě hvězdy se utkají na přehlídkovém molu, aby jednou pro vždy určili, kdo z nich obou je lepší - a tím současně získávají respekt jednoho ke druhému.
Hodnocení:
65 %
Sledujte na:
Filmbox Filmbox Archív a všechna videa pořadů televize Filmbox online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski