HBO2 je druhým kanálem z rodiny HBO. Stanice HBO2 nabízí program pro celou rodinu. V denním vysílacím čase vysílá komediální anebo animované dětské filmy a seriály. V nočních hodinách pak HBO vysílá těžší žánry, jako jsou thrillery, dramata a horory.

Zažeňte nudu s Lepší.TV. Lepší.TV archiv vám nabízí až 7 dní zpětné zhlédnutí v HD rozlišení. Stanice HBO2 přináší nabídku pořadů pro fanoušky těch nejlepších filmů. Sledujte live vysílání vzrušujících filmů přes internet. Objevte výhody Lepší.TV, nahrávejte si své oblíbené pořady a pusťte si je, až budete mít čas.
Sledujte HBO2 a všech 123 stanic (77 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1527 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 123 televizních stanic včetně 77 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1527 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko