Sledovat film
Mravenčí polepšovna
online

Film Mravenčí polepšovna
  Trailer k filmu Mravenčí polepšovna Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 143 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Gigantická bitva miniaturních rozměrů.
Mravenčí polepšovna vypráví moudrý a vřelý příběh o desetiletém chlapci, který se vydává na pozoruhodnou cestu. Lucas Nickle se nedávno přistěhoval do města, je bez přátel a děti ze sousedství jej neustále ponižují a šikanují. A on si pak své frustrace vybíjí na mraveništi ve dvoře. Jednoho dne mu však mravenci odplatí stejnou mincí. Použijí kouzelný lektvar a už i tak malý Lucas se po jeho požití zmenší do velikosti mravence a je nucen žít v mravenčí kolonii. V tomto podivném malém světě se Lukas naučí co je to pravé přátelství, získá nový náhled na svět a hlavně - stane se sám sebou.

Režie: John A. Davis
Hrají a postavy: Hova (Hova (hlas)), Julia Robertsová (Hova), Nicolas Cage (Zoc (hlas)), Meryl Streepová (Mravenčí královna (hlas)), Paul Giamatti (Stan Beals (hlas)), Lucas Nickle (Lucas Nickle (hlas))
Země: USA
Rok výroby: 2006
Hodnocení: 59 %
Přehrajte si tento pořad vysílaný v televizi Nova Cinema 12.8.2022 20:00
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko