Sledovat film Mravenčí polepšovna online

Přehrajte si film Mravenčí polepšovna online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 99 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online animovaný, dobrodružný, komedie, záhady, rodinný, fantasy Mravenčí polepšovna na !
  Trailer k filmu Mravenčí polepšovna   Sledovat Mravenčí polepšovna online
Žánr:
animovaný, dobrodružný, komedie, záhady, rodinný, fantasy
Režie:
John A. Davis
Hrají a postavy:
Hova (Hova (hlas)), Julia Robertsová (Hova), Nicolas Cage (Zoc (hlas)), Meryl Streepová (Mravenčí královna (hlas)), Paul Giamatti (Stan Beals (hlas)), Lucas Nickle (Lucas Nickle (hlas))
Země:
USA
Rok výroby:
2006
Popis:
Gigantická bitva miniaturních rozměrů.

Mravenčí polepšovna vypráví moudrý a vřelý příběh o desetiletém chlapci, který se vydává na pozoruhodnou cestu. Lucas Nickle se nedávno přistěhoval do města, je bez přátel a děti ze sousedství jej neustále ponižují a šikanují. A on si pak své frustrace vybíjí na mraveništi ve dvoře. Jednoho dne mu však mravenci odplatí stejnou mincí. Použijí kouzelný lektvar a už i tak malý Lucas se po jeho požití zmenší do velikosti mravence a je nucen žít v mravenčí kolonii. V tomto podivném malém světě se Lukas naučí co je to pravé přátelství, získá nový náhled na svět a hlavně - stane se sám sebou.
Hodnocení:
59 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 99 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski