Sledovat film Fantastická zvířata a kde je najít online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 125 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Fantastická zvířata a kde je najít
  Trailer k filmu Fantastická zvířata a kde je najít   Sledovat 1554 filmů a 125 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Rodinný
Režie:
David Yates
Hrají a postavy:
Eddie Redmayne (Newt Scamander), Johnny Depp (Gellert Grindelwald), Gemma Chan (Madame Ya Zou), Ezra Miller (Credence), Katherine Waterstonová (Porpentina Goldsteinová), Colin Farrell (Percival Graves)
Scénář:
J.K. Rowling
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Snímek, inspirovaný knižní předlohou J.K. Rowlingové, sleduje dobrodružství magizoologa Mloka Scamandera v newyorské tajné komunitě čarodějů a čarodějek sedmdesát let předtím, než se Harry Potter ve škole setká s jeho knihou.
Hodnocení:
73 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 125 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko