Sledovat film Fantastická zvířata a kde je najít online

Přehrajte si film Fantastická zvířata a kde je najít HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online dobrodružný, fantasy, rodinný Fantastická zvířata a kde je najít na HBO2!
  Trailer k filmu Fantastická zvířata a kde je najít   Sledovat Fantastická zvířata a kde je najít online
Žánr:
dobrodružný, fantasy, rodinný
Režie:
David Yates
Hrají a postavy:
Eddie Redmayne (Newt Scamander), Johnny Depp (Gellert Grindelwald), Gemma Chan (Madame Ya Zou), Ezra Miller (Credence), Katherine Waterstonová (Porpentina Goldsteinová), Colin Farrell (Percival Graves)
Země:
Velká Británie, USA
Rok výroby:
2016
Popis:
Mlok Scamander se v roce 1926 vrací z cesty kolem světa, během níž našel a zdokumentoval pestrou škálu kouzelných tvorů. Přijíždí do New Yorku se svým bezedným kufříkem. Pak si ho omylem vymění s obtloustlým pekařem Jacobem, který způsobí, že některá ze zvířat se rozutečou do ulic. Stane se tak v ten nejméně vhodný moment - jednak jde o zvířata, která jsou v Americe zakázaná, a zároveň americká kouzelnická komunita čelí svému odhalení před normálními lidmi, kteří sice o čarodějném světě nevědí, ale po sérii bizarních úkazů po celém městě začínají něco tušit. Začíná tak hon nejen za fantastickými tvory, ale i za temným přízrakem, který sužuje New York a ohrožuje dokonalé utajení světa čarodějů.
Hodnocení:
74 %
Sledujte na:
HBO2 HBO2 Archív a všechna videa pořadů televize HBO2 online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.