Sledovat film Velký šéf online

Přehrajte si film Velký šéf online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 1305 filmů a 114 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Film Velký šéf
  Trailer k filmu Velký šéf   Sledovat Velký šéf online
Žánr:
Komedie, Krimi
Režie:
Gérard Oury
Hrají a postavy:
Jean-Paul Belmondo (Arthur Lespinasse), Bourvil (Anatole), David Niven (Col. Carol Matthews), Eli Wallach (Frankie Scannapieco), Silvia Montiová (Sofia), Raymond Gérôme (komisař Gordon)
Země:
Francie, Itálie
Rok výroby:
1969
Popis:
Geniální mozek, okouzlující podvodník, žárlivý mafián a vlak plný peněz. Jedna z nejlepších francouzských komedií všech dob s Jean-Paulem Belmondem v hlavní roli.

Několik let po velké vlakové loupeži na trati Glasgow - Londýn zveřejnila britská policie zprávu, že šéfem lupičské bandy byl muž s mimořádně velkým mozkem, který ve chvíli napětí neudrží hlavu zpříma. V té době prchá z francouzského vězení drobný zlodějíček Artur za pomoci svého přítele Anatola. Samozřejmě se cesty lupičů různého kalibru zkříží a...
Hodnocení:
72 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 114 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski