Sledovat film Harry Potter a tajemná komnata online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 124 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na měsíc bez závazků. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 1 Kč!
Film Harry Potter a tajemná komnata
  Trailer k filmu Harry Potter a tajemná komnata   Sledovat 1549 filmů a 124 stanic za 1 Kč a bez závazků
Žánr:
Dobrodružný, Fantasy, Mysteriózní, Rodinný
Režie:
Chris Columbus
Hrají a postavy:
Daniel Radcliffe (Harry James Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watsonová (Hermione Grangerová), Richard Griffiths (strýc Vernon Dursley), Fiona Shawová (teta Petunia Dursley), Harry Melling (Dudley Dursley)
Scénář:
Steve Kloves
Země:
USA
Rok výroby:
2002
Popis:
Zlo se vrátilo do Bradavic.

Harry Potter se po prázdninách vrací do Bradavic a nastupuje do druhého ročníku. A to i přes varování domácího skřítka Dobbyho, podle kterého mu v Bradavicích hrozí smrt. Ve škole kouzel a magie se však skutečně začnou dít podivné události, na stěnách se objevují neznámé nápisy a někteří studenti jsou přepadáváni tajemným přízrakem. Co s tím má společného Tajemná komnata? Stojí za spiknutím opět Voldemort? Záhadu se Harry vydává rozluštit společně se svými starými známými - Ronem a Hermionou.
Hodnocení:
75 %

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 124 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko