Sledovat film
Harry Potter a Tajemná komnata
online

Film Harry Potter a Tajemná komnata
  Trailer k filmu Harry Potter a Tajemná komnata Trailer
Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 133 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!

Informace o filmu

Zlo se vrátilo do Bradavic.
Harry Potter se po prázdninách vrací do Bradavic a nastupuje do druhého ročníku. A to i přes varování domácího skřítka Dobbyho, podle kterého mu v Bradavicích hrozí smrt. Ve škole kouzel a magie se však skutečně začnou dít podivné události, na stěnách se objevují neznámé nápisy a někteří studenti jsou přepadáváni tajemným přízrakem. Co s tím má společného Tajemná komnata? Stojí za spiknutím opět Voldemort? Záhadu se Harry vydává rozluštit společně se svými starými známými - Ronem a Hermionou.

Režie: Chris Columbus
Hrají a postavy: Daniel Radcliffe (Harry James Potter), Rupert Grint (Ron Weasley), Emma Watsonová (Hermione Grangerová), Richard Griffiths (strýc Vernon Dursley), Fiona Shawová (teta Petunia Dursley), Harry Melling (Dudley Dursley)
Scénář: Steve Kloves
Země: USA
Rok výroby: 2002
Hodnocení: 75 %
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko