Sledovat film
Nadějná mladá žena
online

Film Nadějná mladá žena
  Trailer  k filmu Nadějná mladá žena
Přehrajte si film Nadějná mladá žena HD online. Vyzkoušejte Lepší.TV za 1 Kč na 10 dní bez závazků. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 2 508 filmů a 156 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 1 Kč!

Informace o filmu: Nadějná mladá žena

Mladá žena, traumatizovaná tragickou událostí z minulosti, se snaží pomstít těm, kteří jí zkříží cestu.
Cassie byla nadějná mladá žena, dokud se ze záhadného důvodu vše nezměnilo. Zdá se, že v jejím životě není nic takové, jak se zdá: je děsivě chytrá, provokativně mazaná a navíc po nocích žije tajným druhým životem. A nečekané setkání Cassii nabídne šanci napravit křivdy minulosti.

Originální název:

Promising Young Woman

Režie: Emerald Fennell
Hrají a postavy: Adam Brody (Jez), Ray Nicholson (Jim), Sam Richardson (Paul), Carey Mulliganová (Cassandra Thomas), Timothy E. Goodwin (Monty), Clancy Brown (Stanley Thomas)
Scénář: Emerald Fennell
Rok výroby: 2020
Hodnocení: 75 %
Vysíláno na: HBO HBO3 HBO2

Recenze filmu Nadějná mladá žena:

Ta notace od CinemArt je dost mimo, jako by byla napsaná po pěti letech od shlédnutí filmu, kdy si člověk zhruba vybavuje, o čem to bylo.
20% TroiMae
Pomsta chutí najlepšie za studena, hovorí jedna stará múdrosť. Ja súhlasím a poznamenávam, že nesmie byť ale stratená v zmätku. Tak totižto pôsobí tento rozhodne nie dobrý ale rozhodne nie zlý film. Dôvodom je zase ona rozpoltenosť vo vedení scenára. Chce to byť vážne ? nie je ! Chce to byť komédia ? nie je ! Chce to byť divný film o pomste ala Tarantino ? rozhodne NIE ! Stráca sa to vo všetkom možnom a do toho neúmerná stopáž plus nejasné začiatky filmu tiež nepomáhajú. Mulligan sa snaží ale vidieť na nej, že tiež nevie ako stvárniť postavu ktorá chce pomstu. Chce ju naozaj ? Pre koho ju chce ? čo vlastne chce ? a prečo by sme sa na to mali dívať ? Napriek všetkým očividným záporom ktoré tento film má chcete rozhodne vidieť ako dopadne koniec. Síce tu kopec kruťasov ( krutý debil ) prezrádza dej filmu na plné gule. Lenže debilkovia nikdy nevedia na koho v bare narazia. 60 %
20% zahadum
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina