Sledovat film Slídilové online

Přehrajte si film Slídilové HD online. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi nebo na počítači 650 filmů a 97 televizních stanic až s 30 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 189 Kč!
Sleduj online akční, drama, komedie, krimi Slídilové na Nova Cinema!
  Trailer k filmu Slídilové   Sledovat Slídilové online
Žánr:
akční, drama, komedie, krimi
Režie:
Phil Alden Robinson
Hrají a postavy:
Jo Marr (College-Aged Cosmo), Gary Hershberger (College-Aged Bishop), Robert Redford (Martin 'Marty' Bishop), Sidney Poitier (Donald Crease), David Strathairn (Irwin 'Whistler' Emery), Dan Aykroyd (Darren 'matka' Roskow)
Země:
USA
Rok výroby:
1992
Popis:
Pětice svérázných expertů bojuje o speciální čip s padouchem, který chce zničit svět.

Počítačový expert Martin Bishop šéfuje týmu odpadlých hackerů - včetně bývalého agenta CIA, šikovného vědátora, mladého génia a slepého odborníka na odposlech, kteří jsou pravidelně najímáni na testování ochranných systémů. Avšak Bishopova minulost jej stále pronásleduje. Vládní agenti začnou slídili vydírat a natlačí je do tajné operace s cílem vypátrat nedosažitelnou černou skříňku. Za pomoci Bishopovy bývalé přítelkyně, se ji týmu podaří objevit. Jedná se o zařízení, které je schopno nabourat se do jakéhokoli počítačového systému na světě. Bishopaův tým se pustil do jednoho z nejnebezpečnějších úkolů jejich života.
Hodnocení:
72 %
Sledujte na:
Nova Cinema Nova Cinema Archív a všechna videa pořadů televize Nova Cinema online

Podobné filmy

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 97 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.