Stanice HBO nabízí ty nejlepší pořady bez reklam 24 hodin denně! Sledujte filmové trháky a celé seriály online. Do této kategorie spadají kromě filmů a seriálů např. dokumentární filmy, filmové magazíny, portréty filmových celebrit, dokumenty z natáčení a koncerty světových i domácích hudebních hvězd. HBO pravidelně pořizuje též práva na vysílání prestižních událostí ze světa filmu a zábavy – udílení Oscarů či Zlatých glóbů.

S Lepší.TV máte možnost živé vysílání HBO stanice kdykoli zastavit, přetočit či právě běžící pořad pustit od začátku, a to klidně až 7 dní zpětně. Takže už se vám nemůže stát, že svůj oblíbený film zmeškáte. Užívejte si HBO online na všech obrazovkách kdykoliv a kdekoliv v HD rozlišení. Sledujte live HBO pořady přes internet také na cestách!
Sledujte HBO a všech 121 stanic (75 v HD) u nás online. Přetáčejte až 30 dní zpětně, sledujte 1731 filmů...
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 121 televizních stanic včetně 75 HD kanálů živě nebo až 100 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1731 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko